Evrim Aldatmacası

Sizin sesiniz

16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
türk gençliği olarak evrim yalanına inanmıyoruz. bizim inandığımız bilim+gönül formülüdür. evrim yalanı ancak ekran başında bizi güldürmekten öteye gidemiyor. Allah yar ve yardımcınız olsun.
onur öz - TR
YANILGILARLA DOLU BU DÜNYADA TEK GERÇEK OLAN ALLAH VE İSLAM DİNİDİR.GÖNÜL KAPISINI ALLAHA AÇAMAYAN İNSANLAR SORUMLULUKTAN VE GERÇEĞİ SAPTIRMAK İÇİN DARVİNİZM HATTA EMPERYANİLİZMİ KULLANARAK FANİ DÜNYAYI TEADÜF ESERİ OLARAK GÖRÜRLER VE SAVUNURLAR AMA HARUN YAHYA VE BİZİM GİBİ MÜSLÜMANLAR KURU DÖKÜNTÜ OLAN BU SAÇMA VE AKIL HATASI OLAN DÜŞÜNCELERİ YOKSAYAR .BİZİM GÖREVİMİZ BUNLARI REDDEDEREK ALLAH YOLUNA İNSANLARI DAVET ETMEKTİR.SAYIN HOCAM SİZİNDE BİLDİĞİNİZ GİBİ BUNLAR BARBARLIĞIN KÖLESİ OLMUŞTUR VE MASONLUĞU TERCİHETMİŞLERDİR.İLAHİ ADALET VE SİZİN GİBİ İSLAM HOCALARI YANİ GERÇEK DÜNYA DÜŞÜNÜRLERİ BUNLARI YOK EDECEKTİR.HOCAM SAYENİZDE BUNLARI KAVRADIK,ALLAHA EMANET OLUN,YOLUNUZDA BAŞARILAR DİLER VE ELLRİNİZDEN ÖPERİM.(benle bu konuları konuşmak isteyenler için aslan55kurt@hotmail.com adresineulaşın ALLAHA emanet olun)
ARSLAN KURT - TR
Sn. Adnan Oktar,ben Bulgaristan dan ( ilyaz Mehmed ) sizden her Musluman insan ornek almali :) :) sizi gercekten cok SEVIYORUM SEVIYORUM SEVIYORUM, anlatiramam,sizin hosh gorushunuz NUR yuzunus insanlaa kalplerini aciyor :) :) :)
ilyaz Mehmed - BG
Sn. Adnan Oktar ben Bulgaristan dan ilyaz Mehmed size garshi duyduyum sevgi yi saygiyi anlatiramam, :) :) ALLAH razi olsun sizden :) ALLAH yolunda bize yol goster diyiniz icin binlerce ALLAH razi olsun :) :) :)
ilyaz Mehmed - BG
dün akşam show tv de ali kırcanın siysaset meydanını izledim celal hoca diye bir prafösör atıp tuttu o kadar saçma sapan şeyler anlattıkı evrim teoresiyle keşke dedim adnan oktarda orda olsaydı ilahiyat prf sörü vardı pek başarılı olamadı bence sizi böyle programlarda görmek istiyoruz çünkü size halkın ihtiyacı var teşşekür ederim saygılar adnan oktar
yaşar karadağ - TR
Çok değerli Sn.Adnan Oktar sizi çok seviyorum, sizin sayenizde hayata bakış açım değişti, her gün programlarınızı izliyorum, sitenizi her gün ziyaret ediyorum çok başarılısınız, farklı bir insansınız, size hayranım Allah sizden razı olsun...
SENA - TR
BEN SAMSUNDAN ARSLAN KURT SAYIN ADNAN OKTAR HOCAMIN TÜRK-İSLAM BİRLİĞİ AMACI MUTLAKA GERÇEKLEŞECEKTİR.BUNU TÜM MÜSLÜMANLAR İSTER.DARVİNİZM GİBİ KURU DÖKÜNTÜLER İSE YOK OLUP GİDECEKTİR.SAYIN ADNAN HOCAMIN BU YOLDAK ÇALIŞMALARI FAZLASI İLE YETER.HOCAM ALLAHA EMANET OLUN
ARSLAN KURT - TR
hocam BARON kimdir? cok merak ediyoruz, tüm Baron ile ilgili konuşmalarinizi seyrettim internet'den de arattirdim, lütfen biraz daha tanımlasaniz.
saim - TR
sn.ADNAN OKTAR hocamı çokseviyorum kup kuru bi agaçtım beni yeşertti allahın izniile..istegim şudurki benim içinkuranda geçen hidayet olup takva sahibi olup tekrar sabkınlardan olmamam için o güzeller güzeli dillerinden ALLAHIMA dua etmesi..ALLAH razı olsun kendisinden ve o güzeller güzeli cemaatinden.hocamın yüzündeki nur allahın izniile ona baktıgımız zaman bizleride nurlandırsın inşa ALLAH.
celal özbektaş - TR
ÇEKTİĞİ ACILARA RAĞMEN ALLAH SEVGİSİNDEN ASLA VAZGEÇMEYEN ENDER İNSANLARDAN BİRİ,SAYIN HARUN YAHYA HAYTINI ADADIĞI BU KUTSAL YOLDA BAŞARILAR DİLER,DUALARIM VE DESTEĞİMİN YANINDA OLACAĞINI VURGULAMAK İSTERİM,SAYIN HOCAM ALLAHA EMANET OLUN,ELLERİNİZDEN VE GÖZLERİNİZDEN ÖPERİM,BİR CEVAP YAZARSANIZ ALLAH SEVGİSİYLE YANAN ŞU KALBİME NUR VERİRSİNİZ İNŞALLAH.(sizi 12 yaşından beri takip ederim ve islam dünyasına katkılarınız ölçülemez bunu iyi bilirim)
ARSLAN KURT - TR
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top