Evrim Aldatmacası

Sizin sesiniz

15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Bismillah. 1.Kovulmuş-pislik-aşağılık Şeytan'ın[İblis'in] askerleri birlik halindeler,birbirlerini koruyorlar,var güçleriyle kovulmuş-pislik Şeytan'ın[İblis'in] söylediklerini yerine getirmeye çalışıyorlar. 2.İşte bizde[yani müslümanlarda] Allah rızası için[yani Allah'ın rızasını kazanmak niyetiyle] kol kola girmeliyiz-birlik olmalıyız,kol kola girip çelik bir zırh gibi İslam'ı korumalıyız,kol kola girip Seyyid Adnan Oktar hocamızı korumalıyız,kol kola girip birlik olmalıyız. 3.Size [bütün müslüman kardeşlerime] bütün samimiyetimle şunu söylüyorum;eğer bazı engellerim olmasaydı anında Seyyid Adnan Oktar hocamın yanındaydım [Allah'ın izniyle].Bu bazı engelleri aştığım anda Seyyidimizin yanındayım [İnşaAllah]. 4.Müslüman kardeşlerime tavsiyem şudur;Allah'ın rızasını kazanmak niyetiyle Seyyid Adnan Oktar hocamızın yanına gidin,"Hocam biz yardımcın-arkadaşın olmak istiyoruz,bize Allah rızası için görevler ver" deyin. 4.Engellerimi aştığım saniyede Allah'ın izni ile hocamın yanındayım.Eğerki onunla görüşemezsem [oldu ya hocamın korumaları beni içeri almadı diyelim] evinin önünde bekleyeceğim.Gene almazlar ise gene evinin önünde bekleyeceğim.Gene almazlarsa gene evinin önünde bekleyeceğim.Hocamla görüşene kadar evinin önünde bekleyeceğim.Gerekirse bin saat bekleyeceğim.Gerekirse onbin saat bekleyeceğim. 5.Hedefim belli;Allah'ın rızasını kazanmak niyetiyle Seyyid Adnan Oktar hocamızın en yakın dostu olmak [İnşaAllah]. 6.Bu arada [ertan,tekstil,TR] kardeşime saygılarımı-sevgilerimi sunarım.Allah senin dualarınıda kabul etsin kardeşim.Amin.
Allah aşığı bir müslüman.[ Türk-İslam Birliği hayranı ]. - TR
Allah Adnan OKTAR Hocamdan razı olsun. Bizim camia olarak Adnan OKTAR'ın arkasandıyız.İnşallah
Ali Haydar BEKTAŞİ - TR
Syn.Adnan Oktar'ın eserleri,insanların Allah'a manen ulaşma isteğine kapılmalarına vesile oluyor.Bunu birçok okuyucu,kitapları okuduktan sonra anladı.
Gökhan DOĞRU - TR
(((((((((Allah aşığı bir müslüman.[ Türk-İslam Birliği hayranı ]., Mühendis, TR......)))))))) arkadaşımızın Allahü teala dualarını kabul buyursun aynısını Allahü teala banada nasip etsin...amin...Muhterem hocam sayın ADNAN OKTAR"a olan hislerime tercüman olmuş,AYNISIYLA katılıyor ve o duaları için onada kendime de AMİN diyorum..Seyyid Adnan OKTAR hocam bende kardeşim gibi seni çok seviyorum ALLAHÜ TEALA şahid...
ertan - TR
Adnan Oktar hocamdan Allah razi olsun Ahir Zaman müceddidi ve Islam Alimi.. yani sira Bilim Adami ve arastirma uzmani.. hadisi serif ve Kuran yorumcusu.. siyasetci ve örnek bir önder... selamun aleyküm
Yusuf Yilmaz - TR
Selamlar.. Kıymetli Adnan Hocam siz ülkemizin en güzel insanlarından birisiniz. Size saldıran ve huzursuz etmeye çalışan kendini bilmezleri insanımız çok iyi biliyor. Bizler her zaman sizin yanınızdayız. Canımız pahasına bile olsa sizi sevmeye ve desteklemeye devam edeceğiz. Allah sizi bütün zalimlere üstün kılsın İnşallah..
Şamil Eren - TR
Bismillah. 1.Samimi-Evrim yalanını ortaya çıkaran-Yüzü güzel-Yüreği güzel-İradeli-Dirayetli.Anlaşılır-Dayanıklı-Ne kadar güzel konuşan-Aslan gibi-Ne kadar güzel muhabbet eden.Olgun-Karakter sahibi-Tutkulu-Aydınlatıcı-Resulullah'ın yolunda.[S.a.v.] 2.Başharflerini okuyun.Kim olduğunu zaten biliyorsunuz.Allah,Seyyid Adnan Oktar hocamızı başımızdan eksik etmesin.Amin.
Allah aşığı bir müslüman.[ Türk-İslam Birliği hayranı ]. - TR
Bismillah. 1.Allah'a aşık olduk.Bir serçe gördük,onun [yaradılışının] güzelliği karşısında SubhanAllah çekip,Allah aşkıyla ağlaya durduk.Bir kedi gördük,onun [yaradılışının] güzelliği karşısında Allah aşkıyla ağlaya durduk.Biz ne gördüysek,Allah tarafından yaradılışlarının güzelliği karşısında subhanAllah çekip aşklandık ve bu Allah aşkıyla [derin düşündük,elhamdulillah] ağlayadurduk.2.Resulü[S.a.v.] gördük biz,cahiliye devrinde insanlığı [hatırlatan ve] öğreten Resulü[S.a.v.].Resule[S.a.v.] aşık olduk biz,öyle güzeldiki;o cahiliye devrinde Allah aşıklarının çıkmasına vesile oldu.Biz Resule[S.a.v.] aşık olduk,öyle güzeldiki,aşık olmamak elde değildi.3.Resulümüzden-sevgilimizden-efendimizden sonra asırlarındaki en büyük İslam alimlerini [müceddidleri] gördük.Ne güzellerdir onlar.Onlar hurafeleri temizlediler Allah'ın izniyle.Üstün ahlakları ile nam saldılar her yere.Bazıları çok acı çekti sırf üstün ahlaklılar diye.Biz aşık olduk Üstad Bediüzzaman'a,biz aşık olduk İmam Rabbani'ye,biz aşık olduk Mevlana Celaleddini Rumi'ye...Biz aşık olduk bütün müceddidlere.Biz aşık olduk bütün Allah dostlarına.Biz aşık olduk bütün şehidlerimize.Biz aşık olduk Allah'ın rızasını kazanmak amacıyla sabredenlere [sabırlılara].4.Biz,müjdelerin müjdesini[Hz.Mehdi ve Hz.İsa'nın nuzülünü] hatırlatan ve müjdelerin müjdesini ayrıntılarıyla öğrenmemizde vesile olan bir insan tanıdık.Biz,Seyyid Adnan Oktar hocamızı tanıdık."Kimse korkmasın,çok güzel bir devirde yaşıyoruz.Bu devir Hz.Mehdi[A.s.] ve Hz.İsa'nın[A.s.] nuzülünün devridir." diyordu.Biz müjdelerin müjdesini verene [ayrıntısıyla hatırlatana ve öğretene] aşık olduk.5.Biz,Seyyid Adnan Oktar hocamızın metafizik [mucize] çalışmalarına şahid olduk.Enaniyeti [kibiri] ile herkesin nefretini kazanan ama aslında hiçbir başarı elde edememiş Darwinist-materyalist [yalancı] bilim adamlarının Şeytanlaşmış hallerine şahid olduk.İşte tam bu yalancılık [Darwinist-materyalist] ortamda içimizden bir Seyyid çıktı.Seyyid Adnan Oktar,o yalancılara "iddia ettiğiniz gibi Evrim diye birşey yok" dedi.Putlar kırıldı.Putlar kırıldı.Putları Seyyid Adnan Oktar hocamız kırdı [Allah'ın izniyle].Putlar kırıldı elhamdulillah.Elhamdulillah.Elhamdulillah. 6.Hz.Mehdi[A.s.]'nin kim olduğunu ancak ve ancak Allah bilir.Biz,bize Hz.Mehdi ve Hz.İsa'nın nuzülünün müjdesini hatırlatana ve ayrıntıları ile öğretene aşık olduk.Allah,Hz.Mehdi ve Hz.İsa'yıda [ölmeden] görmemizi nasip etsin.Amin.Allah bizi,Hz.Mehdi[A.s.] ve Hz.İsa[A.s.]'ya asker etsin.Amin.Allah bizi güçlü kılsın.Amin.Allah,[Mesih iddiasında bulunacak] Deccal ile yapılacak o savaşta,benide en büyük askerlerden birisi kılsın.Amin.Bu yolda [Allah'ın rızasını kazanmak yolunda] savaşmak ne güzeldir.Bu yolda sabretmek ne güzeldir.Bu yolda şehid olmak ne güzeldir.Allah,bu yoldan şaşmamayı bize nasip etsin.Amin. 7.Seyyid Adnan Oktar hocam,seni çok seviyorum Allah şahid.
Allah aşığı bir müslüman.[ Türk-İslam Birliği hayranı ]. - TR
Bismillah. 1.Seyyid Adnan Oktar hocam,seni çok seviyorum Allah şahid. 2.Seyyid Adnan Oktar hocam,en yakın koruman olmak istiyorum Allah şahid. 3.Seyyid Adnan Oktar hocam,en yakın dostun olmak istiyorum Allah şahid. 4.Seyyid Adnan Oktar hocam,sürekli şoförün olmak istiyorum Allah şahid. 5.Seyyid Adnan Oktar hocam,en yakın hizmetkarın olmak istiyorum Allah şahid. 6.Seyyid Adnan Oktar hocam,en yakın sırdaşın olmak istiyorum Allah şahid. 7.Seyyid Adnan Oktar hocam,zırhın olmak istiyorum Allah şahid. 8.Seyyid Adnan Oktar hocam seni çok seviyorum Allah şahid.
Allah aşığı bir müslüman.[ Türk-İslam Birliği hayranı ]. - TR
Sn.ADNAN OKTAR HOCAM GETİRDİĞİ AÇILIMLARLA VE İSLAM DÜNYASINA KATKILARIYLA YERİ TARTIŞILMAZ BİR YERDEDİR.BUNUN İÇİNDİRKİ SAYIN HOCAMIN SEVENLERİ ÇOKTUR.ÇİZDİĞİ YOL YADSINAMAZ BİR KERE TANINDIMI GERİ DÖNÜLEMEZ.YANİ HOCAMIN SAYESİNDE ALLAH YOLUNU BULMUŞ iNSAN VİCDANININ SESİNİ DUYMAZLIKTAN GELEMEZ.işte evrimi savunanlar bir kere şu muazzam siteyi ziyaret edin.İŞTE O ZAMAN HER ŞEY AÇIĞA ÇIKAR.AMA ZANNETMİYORUM SN. ADNAN OKTAR HOCAMIN DEDİĞİ GİBİ bunlar mahşer kadar hep aynen devam eder.çünkü bunlar çok korkaklar gerçeği görünce yerin dibine girerler hatırlayalım 1.dünya savaşında ne oldu o büyük ordular inancımız önünde yok oldular.hocam ALLAHA EMANET OLUN.
ARSLAN KURT - TR
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top