Evrim Aldatmacası

Sizin sesiniz

8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Bu eserler ve siteler mükemmel .Çok açık ve sade kitapları okuyanları bilgilendiriyor.Gerçek islamı öğretiyor.Hepsinden önemlisi gaflet denen hastalıkta dahil olmak üzere bir çok manevi klp hastalığına şifa veriyor.Siyasi anlamda Türk İslam birliği ile müslamanların yaşamının ilacınıda veriyor.Allah adaletli ,vicdanlı Türk milletine yeniden İslamın bayraktarlığını nasip etsin inşallah. 5 sene önce bir sitesine girmiştim gerçekten o tek siteden etkilendim ve hayrete kapıldım.kendisini tanıyorduk ama bu derece faydalı ve başarılı olduğunu 2007 senesinde öğrenebildim.Çok yazık oldu bunca sene gözümüzün önündeki ışığı göremedik.2008 yılından eri ilg ile takip edip istifade ediyorum .İnşallah müslüman ,hristiyan ve musevi alemi onu erkenden fark edip kendisiniden istifade eder.
İsmail Gültekin - TR
selamün aleyküm hocam.herkes kendi mehdisini bekliyordu.ancak Allahın Mehdisini bekleyen yok gibi ....Allah-u Tealanın ,Mehdisini nasıl koruyup saklayacağını tahmin bile edemiyorlar.İnşaAllah gün gün gözleri açılıp yavaş yavaş görecekler.Allah iki cihanda da yar ve yardımcınız olsun,bizede olun.
yasemin çuvadar - TR
SübhanAllah! Bir insan nasıl bu kadar sevilebilir. Adnan Hocamızı hergün izliyorum. Normalde bir insanı hergün görür ve dinlerseniz bıkarsınız. Fakat ne hikmet Adnan Hocamızı her izlediğimde, dinlediğimde sevgim ve saygım daha da artıyor. Hayranlığım giderek fazlalaşıyor. Herhalde bu, Allah ın Hocamıza özel bir lütfu. Müthiş bir ilmi var. Sürekli yeni şeyler öğreniyoruz..
saidtekin - TR
Çok Değerli Adnan Hocam bence dünyadaki en dürüst ve alim insan sizsiniz. Sizin bizim ülkemizde yaşamanız bizim için büyük bir lütuf. Bazı münafıklar sizinle uğraşıyorlar. Fakat şunu unutuyorlar ki bizim insanımız hiçbir zaman samimi ve ülkesini seven alimlerini çakallara karşı yanlız bırakmaz. Allahın izniyle sonuna kadar sizinle beraberiz. İslam bu yüzyılda Allahın izniyle tüm dünyaya hakim olacak. Münafıklar da asla buna engel olamayacak. Ellerinizden öper saygılarımı sunarım..
Hüseyin Yılmaz - TR
selamün aleyküm hocam.Ramazan Bayramımız hepimize hayırlı ve uğurlu olur inşaAllah.Allaha emanet olun.
yasemin çuvadar - TR
Çok değerli Adnan Hocam MaşaAllah ilminiz derya gibi. Sizde olmasanız sahte hocalar yüzünden dinimizden olacaktık. Çok şükür sayenizde hakikatleri gördük ve öğrendik. Bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olunur. İnşaAllah biz sizin ömür boyu köleniz sayılırız. Her işaretiniz bizim için emir sayılır. Allah size (Allah rızası için) hizmet ederken şehit olmayı bizlere nasip eder inşaAllah..
MustafaHalid Atal - TR
bizlere ayırdığınız bu sayfa için teşekkürler
mehmetugurcoskun - TR
hocama binlerce kez teşekkürler ediyorum. sayesinde karanlık dünyam aydınlandı. ben kendisini ve onun yanındakileri Allahın aslanları olarak görüyorum. yüce rabbim sizleri böyle bir dünyadan eksik etmesin. beni ucurumdan döndürdünüz kimbilir kimleri daha döndüreceksiz. cok tesekkürler coookk.. hocamı cok seviyorum dualarım onunla Allah razı olsun
hanife karaduman kazak - TR
sevgili hocam allah yollu zorlu bir yoldur.size bu yolda çektrilmeye çalışılan cefa aslında sizin allaha olan bağlılığınızı kuvvetlendirmiştir.darvinci fitne allahın izniyle tarihe gömülmüştür.allah yaptığınız hayırları kabul etsin.rasule komşu olursunuz inşallah...
murat tugluk - TR
Bismillah. 1.Benim sevgili,kıymetli Seyyid Adnan Oktar hocam,otuz gündür sivil hayattan uzakta olduğum için internet sitelerinizi takip edemedim,röportajlarınızı takip edemedim.İki günlüğüne sivil hayata çıktım ve acil şekilde sitelerinize,röportajlarınıza kısacası size ulaşmaya çalıştım hocam.Ulaştımda elhamdülillah. 2.Seyyid Adnan Oktar hocam seni çok özlemişim.
Allah aşığı bir müslüman.[ Türk-İslam Birliği hayranı ] - TR
8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top