Evrim Aldatmacası

Sizin sesiniz

5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Bismillah. 1.Çağrı filminin [The Message] yönetmeni anlatıyor;"Bir sahneyi çekerken çok zorlandım,Hz.Hamza'nın şehid edileceği sahneyi çekememiştik,çünkü tam bu sahnede Hz.Hamza'yı oynayan Anthony Quinn'in önüne geçiyorlardı,O'nu o mızraktan korumaya çalışıyorlardı.Defalarca denedik ve defalarca denememizden sonra ancak çekebildik o sahneyi.".İşte Allah aşkı böyle birşeydir,Türk-İslam Birliği Allah aşkıyla kurulacaktır İnşaAllah.Rol icabı bile olsa Hz.Hamza'nın şehid edilmesine gönlü elvermeyen müslüman topluluk Türk-İslam Birliği'nin de kurulmasın da vesile olacaktır İnşaAllah. 2.Ateistlere yani zombilere Türk-İslam Birliği'ni ne kadar anlatırsan anlat,onlar anlamazlar,anlamıyorlar diye de hayatta üzülmem.Her zombinin dramatik bir öyküsü vardır;-ölmüştür ama cenazesini kaldıran yoktur-. 3.İnşaatlerin veya yol çalışmalarının olduğu yerlerde bir uyarı vardır;"çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz" diye.Ben o uyarıya benzer bir uyarı yapmak istiyorum;"Masonlara verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dilemiyoruz,ayrıca şunu da belirtelim;Türk-İslam Birliği durdurulamaz.". 4.Seyyid Adnan OKTAR hocama ve arkadaşlarına selam olsun,Allah'ın koruması,güçlendirmesi,bereketi daima üzerlerine olsun.Allah O'nlara Firdevs Cennet'ini versin.Amin.
Allah aşığı bir müslüman,Türk-İslam Birliği hayranı [Emre GENÇ] - TR
Bismillah. 1.Deccal yaymıştı her yere yalanını,/Yalanıyla gelmişti bereketsizlik ve,/Ve Olmuştu her toprak bir savaş alanı,/Bütün umutlar tükenmişken ve kandan gözyaşları akarken,/Bir insan çıkageldi! [bir insan:Seyyid Adnan OKTAR],/Dedi ki;"Sen Deccalsin,yalancının en önde gidenisin."/Bu insan Deccal'e bir ok fırlattı [Ok:Yaradılış Atlası],/Ok tam onikiden beynini,merkezini,merkezlerini paramparça etti Deccal'in [İnşaAllah]. 2.Bize Yaradılış Atlasını sunan Allah'a şükürler olsun.
Allah aşığı bir müslüman,Türk-İslam Birliği hayranı [Emre GENÇ] - TR
Bismillah. 1.Askerdeyken Tugay iştima alanında bir gösteri düzenlenmişti.Hayatımın sonuna kadar unutmayacağım ve unutamayacağım bir gösteri;Mehteran gösterisi!Bu kadar mı hoş,bu kadar mı harika,bu kadar mı aşk dolu olur bir gösteri!Hele hele gösterinin en sonunda Osmanlı Ordusunun savaşta hücuma kalkışı anlatılıyor,nasıl biliyormusunuz;Aynen şöyle deniliyor;"Resulullahın [S.a.v.] yolu için haydi Arslanlar,haydi arslanlar.Allah Allah Allah Allah.".Allah tekbirleri ile bir hücuma kalkış var,olamaz böyle güzel birşey,MaşaAllah,MaşaAllah,MaşaAllah. 2.Türk-İslam Birliği geliyor İnşaAllah,çok yakında İnşaAllah,çok yakında MaşaAllah.Elhamdülillah,Elhamdülillah,Elhamdülillah. 3.20 0cak 2010'da düzenlenen basın toplantısını izledim,harikaydı MaşaAllah.Allah senden ve senin arkadaşlarından ve seni sevenlerden razı olsun Seyyid Adnan Oktar hocam.Amin.
Allah aşığı bir müslüman,Türk-İslam Birliği hayranı [Emre GENÇ] - TR
Bismillah. 1.Yıl 2008-Ağustos:Bir yakınıma Türk-İslam Birliğini anlatıyorum,daha doğrusu ona Türk-İslam Birliğini müjdeliyorum.Onu ikna etmek o kadar zor ki İnşaAllah,bir türlü ikna olmuyor.Hatta konuşmanın en sonunda diyor ki;"güzel bir ütopya olabilir.".Bende ona diyorum ki;"çok yakında görürüz,güzel bir ütopyamıymış yoksa güzel bir zafermiymiş.". 2.Yıl 2009-Eylül:Suriye ile anlaşma imzalandı,bu öyle bir anlaşmaydı ki -tarihi bir anlaşma!-.Suriye ile vize kalktı,olağanüstü bir durum İnşaAllah.Hatta o sıralar askerdeyim,bir komutanımız başka bir komutan arkadaşına diyordu ki;"Hadi Suriye'ye gidelim,çok yakın zaten.". 3.Yıl 2010-Ocak:Bu "güzel bir ütopya olabilir" diyen yakınımıza telefonda diyorum ki;"Gel senle önce Suriye'ye gidelim sonrada Lübnan'a gidelim İnşaAllah.Gidiyoruz Selamun aleyküm diyoruz ve o sınırdan rahatlıkla geçiyoruz.". 4.Seyyid Adnan Oktar hocam seni çok seviyorum Allah şahid.Senin arkadaşlarını da çok seviyorum Allah şahid.Senin yolunu sevenleri de çok seviyorum Allah şahid.Bende arkadaşın olmak istiyorum hocam,Allah şahid.
Allah aşığı bir müslüman,Türk-İslam Birliği hayranı [Emre GENÇ] - TR
Bismillah. Elhamdülillah askerlik bitti [İnşaAllah].Seni gerçekten çok seviyorum Seyyid Adnan Oktar hocam.
Allah aşığı bir müslüman,Türk-İslam Birliği hayranı,[Emre GENÇ] - TR
Sayın ADNAN OKTAR'ın bu sitesini ilk kez izledim.Rahatsızlığım nedeniyle fazla okuyamadım,ama göz gezdirdim,inceledim ve bana göre O dünya müslümanlarının lideri olmalı,Ben bugünden sonra Oktarcıyım ve tüm eserlerini bir bir okuyacağım ve çevreme okutacağım,Sayın OKTAR, ALLAHın(cc) müslümanlara bir lütfudur.
nevruz sümer - TR
cox gozel bir is gorursunuz butun islam dunyasinin birliyi yolunda bu cetin zamanda insanlari bilinclendirirsiniz bu teqdire laiq isdir. TURANCILIGI teblig eden eserlerin sayisini artirmaginizi ve BAKIDA konfrans vermeyinizi isterdim
orxan ceferov - AZ
Bismillah. 1.Darwinistlere cevaplar tükenmek bilmiyor;bizim anne sibirya kurdu yavrularını sever,nasıl mı?Onları kovalar,onları koşturur,hatta bazen yavrularının kafalarını ısırır [hafif bir şekilde],bazen burunlarını ısırır.Bazen yavru annesine patilerini kaldırır. 2.Evet herşeyi Allah yarattı! 3.Ayrıca annenin koruyuculuğuna ne demeli?Bizim sibirya kurdu ve yavruları 20 metrekarelik,etrafı tellerle kaplı bir alanda yaşıyor.beni de SubhanAllah çektirerek ağlatmayı başarıyor bu anne sibirya kurdu. 4.Seyyid Adnan Oktar hocam seni çok seviyorum.Seyyid Adnan Oktar hocam seni çok seviyoruz.
Allah aşığı bir müslüman,Türk-İslam Birliği hayranı [Emre GENÇ] - TR
Bismillah. 1.Milyarlarca kilometre ötedeki yıldızlara bak,/Yıldızları bırak,in yere bastığın toprağa bak,/Kafanı kaldır yerden,etraftaki her şeye,her zerreye bak,/Dön dolaş nereye bakarsan bak,/Dön dolaş nereye bakarsan bak;Allah'ın sanat eserlerini görürsün. 2.Askerlik yaptığım yerde bi sibirya kurdumuz var.Yavruları oldu,hatta hafif hafifde büyümeye başladılar.Aman Ya Rabbi! [SubhanAllah],İnanılmaz güzeller.İnanılmazlar.Yemin ediyorum ki onları görünce adeta hipnoz oluyorum.Hergün yaklaşık bir saat seviyorum onları [gene de doymuyorum sevmeye].Şimdi Darwinistlere soralım;Mona Lisa tablosu da mı tesadüfen oluştu?Şimdi Darwinistlere cevap verelim;Nasıl Mona Lisa tablosu tesadüfen oluşmadıysa yeryüzündeki hiçbirşeyde tesadüfen oluşmadı. 3.Allah,Seyyid Adnan Oktar hocamdan razı olsun.Seyyid Adnan Oktar hocam Darwinizm yalanını paramparça etti İnşaAllah.Darwinizm daha da parçalansın İnşaAllah,Deccal en kısa zamanda gebersin İnşaAllah.Bütün dünyaya İslam [hakkıyla] yayılsın İnşaAllah.En kısa zamanda İnşaAllah.
Allah aşığı bir müslüman,Türk-İslam Birliği hayranı [Emre GENÇ] - TR
Bismillah. 1.Üniversiteyi Karadeniz'de okudum [Sinop'ta] İnşaAllah. 2.Şimdi askerliğimi de Güneydoğu Anadoluda yapıyorum [Gaziantep'te] İnşaAllah. 3.Kendimde İstanbul'da oturuyorum. 4.Sinop'a aşık olmuştum hala da aşığımdır kendilerine. 5.Gaziantep,Antep'e de aşık oldum. 6.Karadeniz'de müthiş güzel Güneydoğu Anadolu da. 7.Peki burdan çıkarılacak sonuç ne?Ülkemin her yeri güzel İnşaAllah.İslam'ın yaşandığı her yer güzel İnşaAllah,doğusu batısı farketmiyormuş gözlerimle şahid oldum İnşaAllah.Güzel kılan Allah'tır,güzelliğe vesile olan da İslam'dır. 8.Bu arada Gaziantep'in insanından Allah razı olsun,askerleri aşırı seviyorlar [MaşaAllah]. 9.Sinop'un insanından da Allah razı olsun onlarda çok cana yakın insanlardı [MaşaAllah].Benim ülkemin bütün insanından Allah razı olsun,hepsi güzel insanımızın.Bu güzellikte Türk-İslam Birliği'nde liderliğimize vesile olacak İnşaAllah.Bu arada İstanbul'a da aşığım [İstanbul unutulur mu?]. 10.Son olarak şunu söylemek istiyorum;Pek yakında her yerlere aşık olucaz.Her ülke,her köy,her kasaba buram buram İslam kokacak İnşaAllah. 11.Dünyada her güzelliği engelleyen;İslam dışı davranışlardır.Dünyadaki her güzellikte;İslamdadır ve İslamdandır İnşaAllah.
Allah aşığı bir müslüman,Türk-İslam Birliği hayranı [Emre Genç] - TR
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top